Rekonstrukce domů a třech

Rekonstrukce domů

Rekonstrukce domů Rekonstrukce nejen obytných staveb jako jsou rodinné, bytové domy, nebo pak půmyslové objekty se skládá z různých dílčích prvků tvořících jeden užitný celek.

Proto naše společnost přistupuje při komplexních, nebo i dílčích rekonstrukcích ke každé části se stejnou důležitostí. Provádíme tedy jak rekonstrukce komplexní, tak i rekonstrukce jen některých částí staveb, dle požadavků investora. Nejčastěji provádíme rekonstrukci plochých střech, nebo zateplení a rekonstrukce fasád obytných domů, firemních a  průmyslových objektů.


Rekonstrukce ploché střechy

Rekonstrukce plochých střech Naše společnost Fasa mix-ibd s.r.o. provádí kompletní rekonstrukce plochých střech včetně zateplení střešních plášťů a doplňujících klempířských prvků, nebo hromosvodných soustav. Vše dle projektové dokumentace a požadavků investora. Důležitým parametrem vlastností ploché střechy je její vodotěsnost. Proto klademe zvýšený důraz na kvalitu materiálu a provedení samotné hydroizolační vrstvy.

Rekonstrukce ploché střechy sebou přináší řadu ekonomických výhod nejen v podobě úspor energií, ale i zvýšený užitný komfort, mechanickou odolnost a stabilitu, nebo požární a užitnou bezpečnost objektu.

Napište nám

  Jméno
* Email
Váš text:


PS2 Micro | © 2002 - 2024 Chabera